10 речей, які не потрібно робити, щоб волосся залишалося здоровим

10 речей, які не потрібно робити, щоб волосся залишалося здоровим

За даними досліджень, 75% жінок відчувають невпевненість, якщо у них погане волосся. Найкращий спосіб зберегти красу та блиск вашого волосся – це підтримувати його здоров’я, пише Жіночий світ

Стиліст Кеті Аллан розповіла, чого слід уникати, аби зберегти здоров’я волосся.

  1. Не збирайте волосся у тугий хвіст. Така зачіска стягує шкіру голови і може призвести до тягової алопеції (втрата волосся через часте носіння тугих зачісок). До того ж звичайні резинки натирають і можуть піднімати та розшаровувати кутикулу волосся, що призводить до пошкодження.
  2. Не вдягайте сонцезахисні окуляри на голову. Окуляри можуть заплутатися у волоссі і пошкодити його, коли ви будете їх з нього витягати.
  3. Не розчісуйте волосся брудними гребінцями. На них залишаються відмерлі клітини шкіри і жир. Якщо ви причешете таким гребінцем щойно вимите волосся, то можете починати все з початку. Періодично мийте свої гребінці у теплій воді з шампунем.
  4. Не мийте голову гарячою водою. Вона може подразнити шкіру голови та підняти кутикулу волосся, що в подальшому веде до пошкоджень. Використовуйте теплу воду та обмивайте кінчики волосся холодною водою.
  5. Регулярно обстригайте кінчики волосся. Посічені кінці призводять до пошкодження та пересушування волосся. Крім того, Аллан зауважила, що не потрібно розривати посічену волосину.
  6. Не зловживайте сухим шампунем. Він може пересушувати як волосся, так і шкіру голови. Не використовуйте його більше двох разів перед миттям.
  7. Прикривайте волосся від сонця. УФ промені шкідливі не тільки для шкіри, але і для волосся. Найкраща форма захисту – це капелюшок, але спреї теж підійдуть.
  8. Не причісуйте волосся від коренів. Почати від коренів волосся і рухатись вниз може здаватись найбільш очевидним варіантом, але це неправильно. Спочатку треба розчесати кінчики і рухатись вгору. Крім того, завжди потрібно використовувати кондиціонер.
  9. Не використовуйте занадто багато тепла. Фен, плойка та випрямляч волосся можуть пересушити волосся, призвести до поломки та появи посічених кінців. Аллан рекомендує завжди користуватися термозахистом для волосся, випрямляти чи завивати волосся не більше одного разу між миттями голови та ні в якому разі не використовувати гарячі інструменти на мокрому волоссі.
  10. Не використовуйте кондиціонер як шампунь. Він чудово зволожує волосся після миття, але наносити його на шкіру голови – не найкраща ідея.

Стрічка новин