Кременчуцькі школярі відвідали Посольства Республіки Індонезія в Україні

45 юних дипломатів - представників всіх шкіл міста та вчителів взяли участь у проекті АСМБР та Інституту розвитку Кременчука (ІРК) "Індонезія: далека і близька". 

Проект здійснено за підтримки Посольства Республіки Індонезія в Україні. Пізнавальні поїздки до іноземних посольств здійснюються кременчуцької молоддю вже більше 20 років. Починаючи з кінця 90-х років минулого століття, юні народні дипломати з Кременчука неодноразово перебували в посольствах Австрії, Алжиру, Вірменії, В'єтнаму, Грузії Індії, Індонезії, Латвії, Литви, Македонії, Малайзії, Естонії, Пакистану, Словаччини, США, Чехії та інших країн.

 Як зазначив організатор проекту, Почесний президент АСМБР, заступник директора ІРК з міжнародної діяльності Андрій Мельник, такого високого рівня прийому юних народних дипломатів ще не було... В Посольстві юних кременчужан зустрів повний дипломатичний склад Посольства Індонезії  -  пан Баскара Прадіпта, Міністр-Радник Посольства, а з ним також - пан Гатот Амріх Джемірін, радник, пані Ерна Херліна, радник та інші.

Поважні дипломати привітали гостей та розповіли про структуру посольства, про діяльність дипломатичної місії Республіки Індонезія в Україні. Потім індонезійські дипломати показали гостям робочий кабінет посла, відділ культури і інформації, консульський відділ. Діти мали змогу переодягнутись у індонезійський національний одяг. Вони багато фотографувались біля традиційних індонезійських масок та героїв індонезійського епосу. Юних кременчужан пригостили фруктами і соками. Протокольне фото завершило змістовне і цікаве перебування у посольстві. Далі народні дипломати відвідали національний ботанічний сад, де познайомились з куточком Індонезії. А в своїй Резиденції дітей вже чекав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні, Його Високоповажність доктор Юдді Кріснанді з дружиною пані Веллі Ельвірою і дочкою пані Аєшою Фатма Нандірою. Прийняти гостей в Резиденції Посла - це висловлення високої поваги до запрошених. 

 Посол і члени його сім'ї подарували пам'ятні подарунки всім учасникам заходу. Кожний з кременчужан отримав по подарунку - фірмову кружку та львівському круасану - сенвічу на дорогу. Вже по дорозі до дому діти мали змогу побачити "Маленьку Індонезію" - знамениті історичні споруди Індонезії в зменшеному вигляд в Труханов островіі.

За інформацією Кременчуцької міської ради

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію