Запобіжні заходи учасницям протестів у Нових Санжарах

Суд заборонив виїджати за межі села Руденківка Новсанжарського району двом його жителькам, яких підозрюють у хуліганстві під час протестів у Нових Санжарах 20-го лютого. Це Рената Рома та Наталія Грубич. Остання має п'ятьох неповнолітніх дітей. Жінка не заперечила запобіжний захід.

На засіданні прокурор Микола Верблюд, звернувся із клопотанням щодо обрання запобіжного заходу для підсудної Наталії Грубич. Прокурор прохає суд про особисте зобов’язання. 

Микола Верблюд, прокурор 

- 28-го лютого 2020 року громадянці Грубич Наталії Володимирівні повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченою частиною першою статті 296 ККУ. А саме: у вчиненні хуліганства. Тобто, грубого порушення громадського порядку з метою явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю.

Це відео зняте ввечері 20-го лютого. На ньому підозрювана Наталія Грубич кидає каміння у бік проїжджаючих автобусів з евакуйованими із Китаю українцями та іноземцями. На суді тридцяти чотирирічна жінка свою вину визнала. 

Людмила Савченко, суддя 

Суддя: - Ваша думка щодо застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання: ви заперечуєте чи ні?

Підозрювана: - Не заперечую.

Підозрювана відмовилася від коментарів журналістам. Після повернення із нарадчої кімнати суддя Людмила Савченко зачитала ухвалу, в якій клопотання прокурора задовольнила. За рішенням суду, Наталія Грубич зобов’язана не виїжджати за межі села Руденківка Новосанжарського району. Та за вимогою приходити до слідчого. Таке саме рішення сьогодні суд ухвалив щодо ще однієї жительки села Руденківка та учасниці протестів у Нових Санжарах - підозрюваної у хуліганстві Ренати Роми. Про це повідомила прес-секретарка Октябрського райсуду Полтави Тетяна Черняєва.

Нагадаємо, нині під домашнім арештом четверо учаників протестів щодо обсервації у санаторії Нових Санжар евакуйованих з Китаю людей. Це місцеві жителі Віталій Семирод, Микола Кудрін, Костянтин Бігдан та Володимир Сіренко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію