Свято весни – для дітей

Сьогодні, 5 березня, у Подільському райвиконкомі пройшло свято для дітей пільгових категорій. Підготували його працівники Служби у справах дітей Подільської районної ради. Окрім концерту, маленькі відвідувачі отримали подарунки. Та на цьому сюрпризи не закінчилися.

Дев'ятирічна Анастасія Паливода на свято прийшла із бабусею. Розповідає: тут втретє. Проте, за цей час встигла полюбити такі заходи. 

Анастасія Паливода, прийшла на свято

- Мені більше всього подобаються концерти. По завершенню концерту завжди отримую подарунок.

Лариса Лисак привела на захід свою внучку та внука. Поліні – 8, а Микиті – 11 років. Бабуся дітей виховує сама. Жінка з ними не пропускає жодного свята у Подільському виконкомі. Мовляв: це гарна можливість не лише відпочити морально, а й взяти для дітей одяг. Його сюди приносять небайдужі люди. 

Лариса Лисак, привела на свято онуків

- Ви знаєте, і курточка десь якась перепаде і одежина. Діти швидко виростають, а за кожним разом купувати...Тут же хлопчик швидко побігав-побігав, десь порвав, то дуже добре, що така акція тут існує, вона заведена давно, ми кожного разу сюди приїжджаємо і щось маємо.

Концерт починається. У залі близько ста дітей. За словами працівниці Служби у справах дітей Подільського району міста Полтави Лідії Соловйової, охопити намагаються з кожним разом все більше малюків та підлітків. Мовляв: для них свята необхідно робити якомога частіше. 

Лідія Соловйова, працівниця Служби у справах дітей Подільського району м.Полтави

- Крім дітей пільгових категорій, запрошені діти і з багатодітних сімей, і діти, які дуже хочуть, і приходять, прибігають. Як вони кажуть, прилітають прямо на наші ці свята. Діти є діти.

Традиційно після концерту діти з опікунами та батьками обирають для себе одяг, взуття та іграшки. Цого разу для них на столі лежать і розмальовки та різні канцелярські приладдя. Їх для дітей принесли небайдужі полтавці.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради

- Дякуємо всім небайдужим людям і мешканцям міста Полтави, які долучаються до нашої роботи, дякую небайдужим, тим, які завжди нас підтримують.

По завершенню кожен отримав пакунок солодощів, у ньому: цукерки, яблука та мандарини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію