Володимир Зеленський доручив у цьому році добудувати автотрасу Н-31 Дніпро-Решетилівка

Володимир Зеленський доручив у цьому році добудувати автотрасу Н-31 Дніпро-Решетилівка

Президент України Володимир Зеленський та очільник Полтавської області Олег Синєгубов оглянули будівництво автотраси Н-31 Дніпро-Решетилівка й мосту через річку Ворскла неподалік міста Кобеляки. Ця дорога – перша та найбільша за роки незалежності України, яку будують із цементобетону. 

Її розширять до чотирьох смуг, а товщина дороги сягатиме півтора метра.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков повідомив Презеденту, що у межах Полтавської області 80 км дороги Дніпро-Решетилівка повністю завершать уже в 2020 році. Необхідні кошти в розмірі 10,6 мільярдів гривень на це передбачені.

Президент України Володимир Зеленський дав доручення потурбуватися і про 26 кілометрів цієї траси в Дніпропетровській області, щоб усі 160 кілометрів Н-31 були здані в експлуатацію вже цього року.

«Я приємно вражений якістю і ходом будівництва дороги та мосту зокрема. Дякую голові Полтавської облдержадміністрації, що не припиняють будівництво і знаходять додаткові кошти», – зауважив Президент.

«Я особисто буду слідкувати за прозорістю перебігу «Великого будівництва» й ремонту автошляхів на Полтавщині, щоб ніхто не зміг нажитися на бюджетних коштах. Всі прояви корупції, як у будівельній, так і в інших сферах, навіть найменші, ми викорінимо на Полтавщині як явище», – заявив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Роботи на мосту через Ворсклу, який зводять на новій трасі, відновили з настанням тепла. Підрядник уже облаштував земполотно, берегові опори й нині встановлює проміжні опори мосту. Міст сягатиме 145 метрів завдовжки.

На зведення мосту вже витратили 80 мільйонів гривень. Щоб завершити будівництво цьогоріч, необхідно ще 170 мільйонів.

За інформацією департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

Стрічка новин