У Гребінківській РДА новий очільник

У Гребінківській РДА новий очільник

Розпорядженням Президента України від  25 лютого 2020 року №145/2020-рп головою  Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області призначено Олександра Князєва. Представила нового керівника РДА заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Пише департамент інформаційної діяльності Полтавської ОДА

 Вона привітала від імені голови ОДА Олега Синєгубова новопризначеного очільника.

«Ви маєте стати господарем у районі. Насамперед потрібно провести аудит діяльності райдержадміністрації щодо ефективності та законності прийнятих раніше рішень. Варто звернути увагу на такі сфери, як використання природних ресурсів, будівництво, землекористування, охорона довкілля. Проаналізуйте кадровий потенціал та сформуйте команду. Прислухайтеся до голосу громади та підтримуйте співпрацю з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами та керівниками ОТГ. Застосовуйте свої знання та набутий досвід під час роботи на державній службі», – сказала Катерина Рижеченко.

Також за дорученням голови ОДА новопризначений керівник Гребінківського району повинен протягом тижня провести зустріч із громадськістю.

Олександр Князєв подякував Президенту України та очільнику Полтавщини за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль, аби Гребінківський район розвивався динамічно.

«Всі критерії, за якими має розвиватися район, сформовані та закладені в Програму соціально-економічного розвитку, яку ми разом реалізовуватимемо. Зосередитися маємо на проблемах, які не охопить місцеве самоврядування та міськвиконком. У пріоритеті буде соціальний захист населення.  Ми відкриті до співпраці. Райдержадміністрація буде орієнтуватися на потреби людей», – сказав Олександр Князєв.

Довідка: Олександр Князєв  народився 22 листопада 1983 року в м. Апостолове Дніпропетровської області.

Закінчив Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.  За спеціальністю інженер-будівельник. Працював бригадиром Гребінківського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Південної залізниці. Обіймав посаду інженера І категорії відділу водопостачання і санітарно-технічних пристроїв Гребінківського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Південної залізниці.  Із 2013 до 2019 року був заступником голови Гребінківської районної державної адміністрації. Із минулого року дотепер обіймав посаду першого заступника голови Гребінківської РДА.

Стрічка новин