Як поєднати поліцію, громаду та місцеве самоврядування?

У Полтаві планують провести одноденний семінар з питань взаємодії поліції з громадою за участю експертів ООН, представників громадськості, Національної поліції та влади.

Ініціатори заходу – Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки. Семінар буде коротким вступом до концепції взаємодії поліції з громадою «Community policing». Будуть розглянуті дві ключові теми: громадська консультативна рада і моделі вирішення проблем. Головна мета – об’єднати місцеву поліцію, громаду і місцеве самоврядування. Одноденний семінар планують провести наприкінці березня цього року в приміщенні Київської районної ради. 

Туомо Корхонен, старший радник із загальних питань правоохоронної діяльності КМЄС

- Відділення поліції №1 було обрано після проведення оцінки, яку ми зробили в Полтавській області. Ми оцінювали три відділи. Всі вони показали дуже хороший рівень. Але в рамках проєкту було обрано саме це відділеня. Вони отримує підтримку завдяки напрямку «право».

Сергій Махно, начальник відділення поліції №1 м.Полтави

- В даній нараді учасники – працівники поліції, працівники органів місцевого самоврядування та представники громадськості, на якій будуть обговорені питання щодо покращення взаємодії громадськості та працівників поліції в майбутньому. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію