БФ «Серце до серця» підбив підсумки роботи за минулий рік

Понад мільйон гривень зібрали мешканці Полтавщини під час благодійної акції «Серце до серця». У квітні минулого року пройшла 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Волонтери місяць збирали кошти на благодійні цілі. Що вдалось придбати за них – дивіться у наступному сюжеті.

Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради поповнилась новим сучасним обладнанням: дефібрилятором та реєстратором добової електрокардіограми. Медичне обладнання закуплено Всеукраїнським.

Наталія Удовіченко, регіональний представник БФ «Серце до серця» у Полтавській області

- Ми взагалі працюємо з обласними відділеннями у Полтавській міській лікарні й з обласною дитячою лікарнею. Оскільки акція проводиться на території цієї Полтавської області, то наша мета, щоб усі дітки, які приїжджали з Полтавської області, мали можливість лікуватися саме в цій лікарні. Це основний критерій, тому що до акції долучилося 19 районів.

Полтавським волонтерам Благодійного Фонду «Серце до серця» вдалось зібрати 320 тисяч 919 гривень, а волонтерам Кременчука – 807 тисяч 430 гривень. Саме Кременчук став лідером з кількості зібраних коштів серед усіх міст України.

Катерина Рижеченко, заступниця голови Полтавської ОДА

- Я впевнена, що цього року акція буде не менш успішною, оскільки є велика довіра до благодійної організації, яка вже функціонує дуже багато років, і також ми обіцяємо всебічну підтримку.

Зібрати кошти вдалося на кілької міських заходах: забігу, концерті, велопробігу, аукціоні побачень тощо.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Важливо показувати громаді, що ті кошти, які збираються благодійними організаціями, вони дійсно витрачаються на ті потреби, про які декларуються. Тому сьогодні ми вчергове даруємо медичному закладу обладнання, яке було зібрано на благодійні кошти.

За словами лікарів, нове обладнання покращить надання медичної допомоги дитячому населенню Полтавської області. Адже саме в цій лікарні щороку кардіологічну консультативну та стаціонарну допомогу отримує майже 4 тисячі дітей.

Стрічка новин