Великобагачанська ОТГ отримала пожежну машину для Радивонівки

Великобагачанська ОТГ отримала пожежну машину для Радивонівки

У лютому в Радивонівці розпочалась робота по створенню тимчасової місцевої пожежної команди з перспективою утворення Центру безпеки. 

Йдеться у повідомленні на сторінці у мережі Facebook Великобагачанської селищної ради.

Радивонівський старостинський округ є найвіддаленішим від центру громади, тож рішення про створення МПК було вкрай необхідним для безпеки місцевого населення та найближчих сіл.

Завдяки сприянню Героя України Івана Махтейовича Балюка та за ініціативою селищної ради оперативно було вирішено питання з приміщенням, де відразу ж розпочались ремонтно-будівельні роботи, які виконують працівники Великобагачанської місцевої пожежної охорони під керівництвом начальника Великобагачанського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергія Гайворонського. Селищна рада забезпечує будівельні матеріали та техніку. У планах – завершити переобладнання будівлі найближчим часом. Зараз у приміщенні демонтована міжкімнатна стіна, відремонтована підлога, частково – стеля.


Для забезпечення пожежного депо спеціальною технікою Головним управлінням ДСНС України в Полтавській області було безкоштовно передано пожежний автомобіль. Доки в Радивонівці триватиме ремонт приміщення, автомобіль пройде технічне обслуговування у Великій Багачці.

Стрічка новин