Обсервація у "Нових Санжарах" закінчиться завтра

Обсервація у "Нових Санжарах" закінчиться завтра

У четвер о 12:00 закінчується термін обсервації у "Нових Санжарах" людей, яких евакуювали з Уханю.

 Обсервовані і персонал здорові і не мають  підозр на новий коронавірус. Про це сказав в.о. генерального директора ДУ "Центр громадського здоров’я МОЗ України" Ігор Кузін.

"За підсумками лабораторних досліджень, які ми отримали вчора ввечері, ми завершили повний цикл досліджень по обсервації. Наразі ані у осіб, які знаходяться у обсервації, ані у персоналу, який мав будь-який контакт з зоною обсервації під час обслуговування або евакуації, не було виявлено методом plr-досліджень випадків або навіть підозр на новий коронавірус. Таким чином можемо сказати, що за підсумками проведених лабораторних досліджень, завтра о 12:00 буде завершуватись обсервація, і такі особи можуть повертатись до своїх справ", - наголосив Кузін.

Його слова підтвердив заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко."Ситуація стабільна, жодних ознак гострої респіраторної хвороби в евакуйованих не виявлено, підвищеної температури тіла ні в кого немає, тому ми з упевненістю очікуємо завтрашнього дня для того, щоб завершити обсервацію", - повідомив він.

Стрічка новин