На хабарі затримали посадовця Північно-Східного міжрегіонального управління Мін'юсту

На Полтавщині підозрюється в отримані хабара державний виконавець одного з міських відділів державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, якого влітку минулого року СБУ вже затримувала за аналогічне правопорушення. 

На Полтавщині підозрюється в отримані хабара державний виконавець одного з міських відділів державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, якого влітку минулого року СБУ вже затримувала за аналогічне правопорушення. Про це повідомили у пресцентрі Служби безпеки України.

За версією слідства, державний виконавець вимагав від місцевого мешканця 10 тисяч гривень. За цю суму посадовець обіцяв чоловіку закрити виконавче провадження та надати постанову про його закінчення.

Правоохоронці затримали чиновника, який з минулого року перебуває під слідством, на робочому місці під час отримання всієї суми хабара. 

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, державному виконавцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію