Чому варто менше часу проводити у соцмережах

Фото: 24 Канал

Користувачі намагаються боротись із залежністю від соцмереж. Адже чимало досліджень показують, що часте використання соцмереж може доводити до депресії. Зокрема, про  це йдеться у досліджені Університету Пенсільванії.

Вченими був організований експеримент з використанням соцмереж, в якому брали участь 143 добровольця-студента. На самому початку випробувань медики визначили ступінь психо-емоційного здоров'я учасників. Також було зафіксовано, скільки часу в середньому кожен з них проводить в соцмережах.

Соцмережі викликають депресію

Розділивши випробовуваних на дві групи у випадковому порядку, вчені дозволили одній з них використовувати соцмережі в своєму звичному форматі, тоді як інший – лише близько 10 хвилин щодня. Експеримент тривав 3 тижні.

Аналізуючи його результати, фахівці встановили: значно більше психологічних проблем, які свідчать про депресію, було саме у тих учасників, які найчастіше користувалися соцмережами. Ці люди скаржилися на важкі відчуття самотності і неповноцінності.

Лікарі рекомендують зменшити час проведений в соцмережах

"Така тенденція пов'язана з підсвідомим прагненням порівнювати себе з іншими. Бачачи в соцмережах щасливі фотографії інших людей, у людини може виникати почуття, що їх життя краще, ніж у нього, може формуватися усвідомлення власної неповноцінності", – відзначили фахівці.


Пише 24 Канал

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію