Кількість хворих на ГРВІ не збільшилась

На Полтавщині за минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіли понад вісім тисяч триста жителів області. Про це повідомив лікар-епідеміолог Андрій Байбарза. За його словами, це майже така сама кількість хворих, як за попередній тиждень із сімнадцятого по двадцять четверте лютого.

 Шістдесят відсотків від кількості пацієнтів - це діти віком до чотирьох років.  До лікарень госпіталізували майже 450 хворих. Лікар-епідеміолог Андрій Байбарза розповів: найчастіше на гострі респіраторні інфекції хворіли жителі Горішніх Плавнів, Полтавського та Кобеляцького районів. 

Андрій Байбарза, зав.відділенням Полтавського обласного лабораторного центру

- У нас захворюваність стабілізувалася. Однак у нас залишається перевищення епідемпорогу, як і на попередньому тижні, на 14 % ‒ це називається низький рівень інтенсивності епідемічного процесу. При наших дослідженнях, визначено у чотирьох випадках наявність вірусу грипу типу A (H1N1) пандемічного штаму 2009-го року. Тобто, циркуляція й поширення вірусу саме грипу в області продовжується. Ми рекомендуємо уникати скупчення людей, збільшити перебування на свіжому повітрі. Частіше мити руки та не торкатися без необхідності обличчя та очей. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію