З початком нового навчального року працівникам державтоінспекції області додається роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму

Зазвичай улітку діти втрачають пильність, та забувають елементарні правила поведінки на вулицях з інтенсивним рухом транспорту. Тому традиційно в цей перехідний час, аби покращити ситуацію з ДТП за участю дітей, й проводять фахівці відповідні акції.

Сто двадцять дев'ять автопригод за участю дітей сталося з початку року на автошляхах області. Понад 150 дітей опинилися на лікарняних ліжках, троє вже ніколи не сядуть на шкільні лави. Статистика підтверджує тенденцію до збільшення таких трагедій саме в останні дні літа та на початку нового навчального року. Завдання дорослих – зробити так, аби щаслива шкільна пора не була затьмарена гіркотою трагічних пригод за участю дітей. Та поки працівники державтоінспекції обстоюють безпечність поводження на дорозі, самі батьки нерідко наражають своїх дітей на небезпеку: аби зекономити зайві хвилини, самі порушуть правила дорожнього руху, тим самим демонструючи приклад малечі. Не поодинокі й випадки катання на велосипедах дітей до 14 років з виїздом на проїжджу частину дороги, а це категорично забороняється правилами дорожнього руху. Мопеди, скутери та мотоцикли під керуванням дітей – ще одна проблема. З початку року таких горе-водіїв постраждало на дорогах тридцять. Тож у рамках Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!» працівники ДАІ вкотре нагадують вчителям про важливість викладання уроків основ безпеки життєдіяльності. А щоб отримана дітьми інформація була легка у сприйнятті та поєднувалася з приємними емоціями, для дітей від державтоінспекції – приємні та корисні подарунки. А ще знавці правил безпеки на дорогах об'єднуються у загони юних інспекторів руху, кращі з яких за підсумками року мають можливість відпочивати в оздоровчому центрі «Артек». Сьогодні ж, вітаючи підшефних з Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей та Андріївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Новосанжарського району, представники ДАІ разом з побажаннями й дарунками дітлахам сподіваються на допомогу керівників підшефних закладів.

Стрічка новин