Випускні вечори пройшли без надзвичайних ситуацій – всі служби спрацювали нормально, зазначив міський голова Андрій Матковський, відкриваючи сьогодні апаратну нараду у міськвиконкомі

Свята і сам червень закінчилися, тепер можна переходити до інших проблем життєдіяльності міста, які вже чекають на своє вирішення.

Більше 13-ти мільйонів гривень передбачено в цьому році на ремонт доріг і тротуарів міста - більша частина з них, як і передбачалося, піде на капітальні ремонти, зазначив перший доповідач наради заступник міського голови Юрій Бехтір. На сьогодні вже відремонтовано 39 тисяч квадратних метрів щебневого покриття на околицях міста та 51 вулиця з асфальтним покриттям. На 17-ти приведено до ладу тротуари.

Про хід виконання програми розвитку футболу в Полтаві розповів начальник міського відділу фізичної культури та спорту Ігор Кислов. В її рамках створено 9 дитячо-юнацьких клубів при закладах освіти, футбольні клуби при 38 школах, 5-ти університетах та ПТУ. Сьогодні в місті до цього виду спорту залучено більше 13 тисяч людей різних вікових груп, зазначив Ігор Кислов. Футбольну команду створили навіть при міськвиконкомі у складі заступників міського голови Валентина Герасименка та Юрія Бехтіра, самого Ігора Кислова та інших чиновників. А от для правоохоронців останній місяць був достатньо напруженим, зазначив заступник начальника міського управління міліції Микола Михайлик. Каже, роботи додали безліч свят, а також візит на Полтавщину прем'єр-міністра. За червень в Полтаві трапилося 344 злочини, в тому числі, одне вбивство біля нічного клубу "Робін Гуд". З'ясування стосунків розпочалося в самому клубі, але ні адміністрація, ні охоронці не спробували зупинити конфлікт, а просто вивели всіх на вулицю. Хоча могли врятувати життя загиблому чоловікові, зазначив Микола Михайлик. Каже, нині розглядається питання про закриття клубу "Робін Гуд".

Стрічка новин