У квітні українці отримають пакет безоплатних медичних послуг

Через місяць стартує одна з найскладніших частин медичної реформи — Програма медичних гарантій.

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, пише Рубрика:

“Українці нарешті отримають пакет безоплатних медичних послуг. Зараз ми переглядаємо мережу опорних лікарень. Ця мережа планувалась давно, вона не враховує реальні актуальні розрахунки".

У п’ятницю НСЗУ отримало від лікарських установ по всій Україні заявки з усіма необхідними цифрами для розрахунків. Вся необхідна інформація, щоб правильно розрахувати потрібну мережу, в НСЗУ є. Наступного тижня будуть проводитися відповідні наради з керівниками ОДА щодо цього питання.

"Одразу розвію міф, що лікарні в регіонах будуть закриватись — ніхто нічого наразі не закриватиме. Ми також підвищимо заробітну плату для середнього медичного персоналу до 30% — завдяки збільшенню бюджету на охорону здоров’я. У Бюджеті-2020 передбачено на 13% більше коштів на охорону здоров’я, ніж торік. Бюджет Програми медичних гарантій на спеціалізовану медичну допомогу порівняно з торішньою субвенцією збільшено на 9 млрд. Через місяць українці отримають гарантований пакет безоплатних медичних послуг”, – повідомив Гончарук.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію