Розслідують 8 кримінальних проваджень, пов’язаних з подіями в Нових Санжарах

Поліція здійснює розслідування за фактами правопорушень біля медичного центру «Нові Санжари». Нині підозри у скоєнні злочинів отримали 10 осіб.

Поліція здійснює розслідування за фактами правопорушень біля медичного центру «Нові Санжари». На сьогодні підозри у скоєнні злочинів отримали 10 осіб.

Розслідування триває у 8 провадженнях, відкритих за такими статтями Кримінального кодексу України:  ч. 1 ст. 279 (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства); ст. 293 (Групове порушення громадського порядку); ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками); ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця); ч. 1 ст. 294 (Масові заворушення); ст. 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), ч. 1 ст. 296 (Хуліганство).

Нагадаємо, п’ятьом фігурантам вручили підозри у скоєнні масового заворушення (ст. 294 КК України). Чотирьох з них взяли під нічний домашній арешт. Клопотання про обрання запобіжного заходу для п’ятої особи суд не задовольнив.

Домашній арешт із забороною залишати місце проживання вночі отримав також підозрюваний у посяганні на життя поліцейського (ст. 348 КК України).  На сьогодні ще двом особам повідомили про підозри у скоєнні хуліганських дій (ст. 296 КК України) та двом фігурантам вручили підозри у блокуванні транспортних комунікацій (ст. 279 КК України). 

До слова, Міністерство охорони здоров'я планує, що обсервацію в Нових Санжарах (Полтавська обл.) громадян, евакуйованих із китайської провінції Ухань у зв'язку зі спалахом коронавірусу, якщо не виникне підозр на захворювання, буде завершено в четвер

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію