2020 рік - рекордний за фінансуванням для місцевих доріг Полтавщини

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Дорожній фонд для місцевих доріг області цьогоріч становить 1 мільярд 311 мільйонів гривень. 

Про це на нараді у голови Полтавської ОДА повідомив директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

"Цей рік рекордний за фінансуванням для місцевих доріг з огляду на останні кілька років. Кошти розподілені так: 607 млн грн заплановано на капітальний ремонт, 445 млн грн – на поточний середній ремонт, 259 млн грн – на експлуатаційне утримання. За рахунок виділених коштів відремонтуємо більше 95 кілометрів доріг, буде укладене суцільне асфальтобетонне покриття, – сказав Олексій Басан. – 1 березня розпочали програму «Велике будівництво». Стартували роботи на автодорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський. У межах міста Полтави працює близько 10 одиниць техніки. Загальна вартість проєкту – 214 мільйонів гривень. Вона збільшилася у зв’язку з аварійним колектором водоканалу. Співфінансування передбачається 50 на 50. Область цього року закриє повністю потрібну суму".

Керівник Агентства місцевих доріг Полтавщини сказав, що в області запланували цьогоріч обстежити з фахівцями більше 50 мостів.

Стрічка новин