Чи відбудуться кадрові перестановки в Уряді?

Кадрові перестановки в Уряді. Депутати сьогодні, 2 березня, говорили про можливість обговорення кадрових питань Уряду на позачерговому засіданні Верховної Ради.

У середу, четвертого березня, після ранкового пленарного засідання депутати за ініціативи президента зберуться на екстренне засідання. Про це під час погоджувальної ради заявив голова парламенту Дмитро Разумков. Він зачитав перелік питань, що будуть розглядатися. Зокрема, це – питання щодо проєкту закону про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році, питання про діяльність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро, Офісу генерального прокурора у сфері подолання корупції в Україні і зміцнення правопорядку, також розглянуть питання про роботу Кабінету Міністрів України. 

Дмитро Разумков, голова Верховної Ради України 

- Пропонується наступний порядок розгляду питань щодо інформування про роботу антикорупційних та правоохоронних органів. Це виступи очільників цих відомств – 5 хвилин. Після цього по 2 запитання від кожної фракції та групи. Три запитання від народних депутатів України. За годину, я думаю, ми зможемо пройти це питання. 

Сергій Рахманін, голова фракції партії «Голос»

- Виникають питання щодо пункту про Кабінет Міністрів України, тому що поки невідомо, що саме нам пропонують обговорити. Можемо лише припустити, що йдеться про кадрові питання. Але з огляду на останній брифінг очільника Уряду, можемо припустити, що це питання вони самі ще не вирішили. Відставка прем’єра може відбутися лише за його заяви. Нагадую, якщо він напише заяву, то це означатиме відставку всього Уряду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію