Військово-тренувальний вишкіл миргородських школярів

У Миргородському районі школярів вчили поводитися зі зброєю, прийомам рукопашного бою та надавати першу медичну допомогу. Військово-тренувальний вишкіл з учнями закладів загальної середньої освіти присвятили вшануванню пам’яті захисників України.

Анатолій Карбан, сотник «Миргородського полку українського козацтва»

- Чи всі готові працювати сьогодні вишкільний день?

- Так

- Рівняйсь, струнко!

Сотник «Миргородського полку українського козацтва» Анатолій Карбан оголошує про початок тренувального вишколу, організованого на базі Біликівського навчально-виховного комплексу. Проводили його у рамках підготовки до участі в І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Минулого року на районному етапі гри у Гадяцькому районі гарно виступила команда із Зуївцівської школи Миргородщини. Учні цього навчального закладу і цьогоріч ставлять перед собою амбітні цілі.

Катерина Киричук, член команди Зуївцівської ЗОШ

- Ми хочемо цього року також виграти, щоб показати у подальшому ще кращі результати, чим у цьому році. Тому я хочу побажати вам успіху. І щоб ви змогли перемогти.

Вчити дітей змалечку не тільки любити по-справжньому Україну, але й уміти захищати її – на сьогодні один із головних пріоритетів, переконаний отаман «Миргородського полку українського козацтва» Микола Коваленко.

Микола Коваленко, отаман «Миргородського полку українського козацтва»

- Формування національно-патріотичного виховання в освітніх навчальних закладах воїна-захисника є важливим завданням як для держави, так і для громадських організацій. Діти зможуть після закінчення школи влитися в ряди Збройних сил України і достойно захищати та відстоювати нашу державу.

Кожна шкільна команда складалася із восьми хлопців та двох дівчат. Це – особлива умова вишколу. Діти вчилися володіти стрілецькою зброю, встановлювати та знешкоджувати вибухівку, надавати медичну допомогу пораненому, долали смугу перешкод, метали гранати і ножі. Відпрацьовували дії підрозділу в бою.

Оксана Балюк, член команди Дібрівської ЗОШ

- Я навчилася розбирати пістолети. І, крім того, ми навчилися зупиняти кровотечі при різних ушкодженнях. Усе сподобалося. Дуже багато емоцій і взагалі дуже класно.

Головний суддя змагань Володимир Дорогань переконаний: подібний вишкіл дисциплінує, формує сильну вдачу та кує непереможний дух.

Володимир Дорогань, головний суддя змагань

- Люди, які сильні духом, – вони непереможні. А українці – непереможні до цього часу. Так воно було, є і буде.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію