Концерт Дмитра Соколова – у палаці дозвілля «Листопад»

У палаці дозвілля «Листопад» відбувся концерт директора обласного центру народної творчості Дмитра Соколова. Понад дві з половиною  години зі сцени найбільшого концертного залу Полтавщини лунало 20 як вже перевірених, так і нових популярних пісень і композицій.

Такі творчі вечори у Полтаві вже стали традиційними та полюбилися мешканцям міста. Адже Дмитро Соколов запрошує взяти участь у концерті відомих музикантів та співаків. От і цього разу це був так би мовити творчий звіт працівників культури Полтави. Адже на сцені виступали талановиті полтавські музиканти Сергій Вовченко, Євген Дудник, чимало викладачів першої дитячої музичної школи імені Платона Майбороди, творчі колективи полтавського педагогічного університету. Зі сцени лунали знайомі всім з дитинства ліричні пісні. 

Дмитро Соколов, директор Полтавського обласного центру народної творчості

- Складні, тому що в нас музика буде Італія 80-х років. Класична Італія, класична українська пісня, пісні з репертуару Миколи Мозгового. Він писав пісні саме під свій голос, свій діапазон, і це все складно.

Вразив глядачів і якісний звук та сучасне світло.

Дмитро Соколов, директор Полтавського обласного центру народної творчості

- Ми хочемо всім довести, що працювати під живий звук – це круто, високопрофесійно і це те, що цінується в усьому світі.

А доводити було кому. Дмитро Соколов говорить, що це – не лише творчий звіт артистів, а й майстер-клас виконавської майстерності, гри на музичних інструментах та власне питань організації та проведення таких заходів. Тож половина глядацької зали на тисячу двісті місць – це були запрошені працівники будинків культури, аматорські колективи з багатьох районів Полтавщини, викладачі дитячих музичних шкіл.

Наталія, учасниця Полтавського ансамблю народної пісні «Коза Дереза»

- Дмитро Соколов – дуже артистична, добра, яскрава людина. А ще – видатний наш фахівець в галузі музики. Він наш, можна сказати, вчитель.

Наталія, мешканка Полтави

- Я була на концерті з місяць тому, мені дуже сподобалося і я вирішила прийти ще раз. Сподобалися його українські народні пісні, він дуже цікаво розповідає, цікавий дуже концерт.

Також на концерт запросили представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини, працівників соціальної сфери, медиків, правоохоронців, військових. Для них протягом двох з половиною годин зі сцени пролунало 20 пісенних номерів. 

Стрічка новин