Стартувало "Велике будівництво" на Полтавщині

Стартувало "Велике будівництво" на Полтавщині

Із 1 березня Полтавська область разом із усією країною починає «Велике будівництво». На апаратній нараді голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов заявив про початок будівництва 15 об’єктів (5 опорних шкіл, 5 дитячих садків та 5 стадіонів), що планують завершити в 2020 році.

"Цей рік для області стане роком будівництва й медицини. До цього ми залучаємо Державний фонд регіонального розвитку, щоб отримати  майже 200 мільйонів гривень для співфінансування. Чекаємо від громад і огранів місцевого самоврядування проєктів та відповідних рішеннь сесій, – говорить Олег Синєгубов. – Я жорстко контролюватиму перебіг будівництва й реконструкцій, а до чиновників, які спробують нажитися на підрядах, поблажок не буде".

В.о директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства  Полтавської ОДА Ірина Особік більш детально розповіла про об’єкти, що планується звести чи реконструювати в рамках національної програми. Сред них – 5 закладів освіти (м. Заводське Лохвицького району, смт Семенівка, смт Чорнухи, смт Диканька, с. Мартинівка Карлівського району); 5 дошкільних закладів (м. Полтава, м. Лохвиця, м. Лубни, м. Глобине, с. Піщане Кременчуцького району); 5 спортивних споруд (м. Кременчук, м. Миргород, м. Зіньків, с. Пришиб Кременчуцького району, с. Бутенки Кобеляцького району). Необхідний загальний обсяг фінансування програми «Велике будівництво» у 2020 році на території області становить 199 мільйонів гривень (130 мільйонів гривень державного бюджету, 69 мільйонів – із місцевих).

Планують здати в експлуатацію Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер, підземний паркінг Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, ЦНАП у Полтаві, приміщенння приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень хірургічного корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні. Крім того до переліку важливих об’єктів увійшли 28 амбулаторій, які будуються за рахунок субвенції з державного бюджету, а завершити планують до кінця липня поточного року.

Також у 2020 році будуть введені в експлуатацію 18 багатоповерхових житлових будинків.

Стрічка новин