Винаходи юних техніків

Винаходи юних техніків. У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді вчергове пройшов зліт обдарованої молоді. Тут діти демонстрували свої поробки та захищали їх, а ще - виконували творчі завдання. Які ж проєкти були представлені, знає Анна Ружін.

Марина Риндіна - учениця 11 класу та гуртківець станції юних техніків м.Кременчук. Дівчина демонструє обертову конструкцію для презентацій за принципом дії Мендосинського двигуна. 

Актуальністю роботи дівчина вважає те, що її винахід збереже довкілля, адже він - енергонезалежний. 

Марина Риндіна, винахідниця 

- Над даною конструкцією ми працювали пів року. Було складно відцентрувати конструкцію, а також її вигадати.

Дмитро Кіяшко презентує зарядний пристрій для зарядки акумуляторів. 

Дмитро Кіяшко, винахідник 

- Сам корпус був зроблений із пластику та дерева. Тут знаходяться: рідкокристалічний дисплей, який показує ампери та напругу. А ще є регулятор напруги, щоб встановлювати її під кожен окремий тип акумулятора, світлодіод мікроконтролера, якщо він буде мигати, то буде свідчити, що мікроконтролер працює.

Всі роботи поділені по розділах: «Юні техніки в промисловому та сільському господарстві», а ще в авіації та космонавтиці, транспорті, інформаційних технологіях, охороні навколишнього середовища, науково-дослідницькій та конструкторській діяльностях. 

Анастасія Малишкіна, винахідниця 

- Я представляю роботу онлайн квест-кімату за допомогою JavaScript. Метою нашої роботи є замотивувати учнів до навчання.

І таких юних науковців - майже пів сотні. Традиція проводити обласний зліт юних любителів науки та техніки триває більше 26 років. 

Володимир Дуброва, директор Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

- У нас завжди приймають активну участь всі станції юних техніків, які в нас є в області. А це 11. А в цьому році до нас долучилося ще 4 школи. Це ліцей ім.Котляревського і школи - 24, 38, 9.

Спочатку - захист експонатів, а потім - виконання винахідницьких завдань. У кожному напрямку визначили фаворитів та нагородили їх грамотами.

Стрічка новин