61 сержант військового коледжу отримали дипломи молодшого спеціаліста

Випускники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації навчалися упродовж 2,5 років. Далі вони проходитимуть військову службу за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу. Особливо цей святковий день запам'ятається двом випускникам. Чому – дивіться у наступному сюжеті.

Наполеглива праця, стройова підготова, стрільби, курйозні випадки та справжня дружба. Цим сержантам запам'ятаються два з половиною роки навчання у Військовому коледжі сержантського складу.

Тарас Шенгерій, випускник Військового коледжу

- Це були найкращі роки. Я багато чого для себе дізнався, багато вивчив, помужнів, подорослішав.

На плацу поруч з чоловіками пліч-о-пліч – дівчата.

Олександра Сукач, випускниця Військового коледжу

- Кожному своє. В кожній країні по-різному. Якщо в нас це вважають не військовою справою, то в інших країнах все нарівні. Зараз гендерна політика, яка прирівнює права чоловіків та права жінок, тому це не є проблемою.

Особливими роки навчання у Військовому коледжі сержантського складу стали й для випускників Назара Мухіна та Яни Ткач. Тут вони знайшли своє кохання.

- Ти вийдеш за мене ?

- Так.

Яна Ткач та Назар Мухін, випускники Військового коледжу

- Ходили спілкувалися, вона – моя одногрупниця. Ось і доспілкувались. Вона щира, добра, красива. Він в мене також добрий, вередливий й дуже розумний.

Привітали молодших сержантів почесні гості, а священник Покровської церкви Полтави В’ячеслав Рукас благословив воїнів на подальшу ратну службу.

Кирило Злобін, начальник Військового коледжу сержантського складу

- Це вже не діти, а захисники. Наш інститут випускає еліту цифрового сержантського війська. Вони будуть керувати іншими військовими.

Святкувати випуск, зізнаються сержанти, будуть вдома з батьками. Дуже скучили за маминим борщем та смаженою картоплею.

Стрічка новин