Творчий вечір Михайла Джамана у Полтаві

«Пісня – то стан душі». У Полтаві пройшов творчий вечір лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів художньої самодіяльності Михайла Джамана. Чоловік зміг поєднати в собі не дві, й навіть не три ремесла. 

У залі бібліотеки зібрались шанувальники творчості Михайла Джамана. Чоловік – соліст, вокаліст та автор близько 400 мелодій.

Михайло Джаман, автор музики

- Я хочу сказати, що велика допомога зі сторони моєї дружини. По-перше, вона дуже відважна, що згодилася вийти за мене заміж. Вона – мій основний народний контроль. Все в одній особі. Коли я пишу якусь пісню, першою чує вона, й якщо вона каже, що не так. Я беруся до цієї пісні, й вона права. Пісня стає піснею.

Талановита людина – талановита в усьому. Цей вислів як ніяк краще характеризує Михайла. Чоловік зумів поєднати творчість з точними науками та спортом. Адже він – доктор економічних наук, професор, дійсний член трьох академій наук та майстер спорту з бойового самбо.

Олег Ємусь, гість заходу

- Це дивовижна людина, дуже багатогранна. Я з подивом дізнався, що можна поєднати в собі стільки всього.

У фондах бібліотеки знаходиться 3 збірники пісень, видані Михайлом Джаманом у співавторстві із поетом Олександром Морозом та заслуженим артистом України Віктором Кавуном.

Стрічка новин