"Укравтодор" запустило online-карту ремонтних робіт на дорогах

"Укравтодор" запустило online-карту ремонтних робіт на дорогах

Тепер водії можуть надіслати скаргу на поганий стан доріг на цьому ресурсі.

Тепер кожен водій має можливість з допомогою браузера напряму звертатися до Укравтодору. Державне агентство автомобільних доріг України запустило online-ресурс, де можна слідкувати за ремонтом доріг у кожній окремій області. Одна з функцій - надсилати скарги на адресу відомства через погані автошляхи, пише пресслужба.

Крім цього, на мапі будуть вказані також заплановані ремонти та перекриття доріг у зв'язку з ними. З допомогою ресурсу також можна буде слідкувати за підрядниками, які вже займаються ремонтом або будівництвом автошляхів.

"Громадяни можуть отримувати об'єктивну й актуальну інформацію щодо стану проїзду (ремонтів, ДТП, перекриття руху, ускладнення руху), про об'єкти придорожнього сервісу, розташування паркінгів та аварійно-небезпечних ділянок, погодних умов на дорогах тощо", — повідомляє пресслужба.

Зазначається, що відомості про стан доріг карта отримує від Гідрометцентру, системи зважування машин у русі (Weigh-in-motion), дорожніх камер, сканерів, а також низки мобільних додатків, з якими "Укравтодор" уклав співпрацю — Waze, Bolt, Uber, "Дія" тощо.

"Звернення потрапить до диспетчера, а громадянин надалі зможе відстежувати статус його опрацювання і виконання", — розповідає директор "Укрдорзв'язку" Вадим Горюшко про одну з функцій – оскарження стану доріг.

Нагадаємо, у 17 областях ремонтують дороги.

Стрічка новин