Полтавці – лауреати премії президента України для молодих вчених

У Полтаві відбулась важлива наукова подія. Вчені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вже вшосте стали лауреатами премії Президента України для молодих вчених. У 2019 році відзначили найбільший авторський колектив - чотирьох науковців. На засіданні вченої Ради університету лауреатів щиро привітали колеги.

Як зазначив голова Вченої ради, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко, з 2007 року кожного року держава відзначає молодих вчених. За цей час лауреатами стали 18 молодих учених. Усі вони - вихованці наукових шкіл університету.

Цього року молоді вчені отримали державні відзнаки за спільну роботу «Конструктивне забезпечення надійності складних будівельних систем: безпековий аспект».

З цією приємною подією для науковців полтавської політехніки співпала ще одна: лауреат премії президента України для молодих вчених, кандидат економічних наук Олександра Маслій, окрім свідоцтва лауреата, отримала й атестат доцента.

Володимир Онищенко, Голова Вченої ради, ректор Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- Атестат, лауреат державної премії - це комплексний підхід до високоефективної наукової роботи, яка забезпечується в нашому Національному університеті імені Юрія Кондратюка. Я вітаю Вас, бажаю наукових здобутків, і на досягнутому не зупинятися.

Під час засідання Вченої ради відзначили і наукових керівників молодих вчених, які отримали високі державні нагороди.

Світлана Онищенко, доктор економічних наук, професор Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- Хочу відзначити за досягнення саме наукову школу нашого університету з проблем забезпечення економічної і фінансової  безпеки. І які результати ми маємо: лауреатів державної премії, які саме й лягли в основу дослідження даної роботи. Я не можу не відзначити свою сумлінну аспірантку, яка з першого курсу віддала пріорітет саме кафедрі фінансів, захистила кандидатську дисертацію і зараз продовжує далі свою наукову діяльність.

Наукова школа діє з 2012 року, має сім захищених аспірантів, магістрів. В області ведеться підготовка управління фінансово-економічною безпекою, де випускники мають великі пріорітетні можливості для працевлаштування. Оскільки магістратури саме в області такої більше немає.

Олександра Маслій, кандидат економічних наук, доцент Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- В межах наукових досліджень нашої кафедри ми займались дослідженнями безпекоорієнтованого управління економікою, в тому числі будівельного комплексу. Частина цієї роботи і була покладена в комплексне дослідження, яке було нагороджене. Хотілося б надзвичайно подякувати створеним умовам в університеті, особисто Володимиру Олександровичу за всебічне сприяння нашій науковій роботі.

Від президента України Володимира Зеленського полтавські лауреати - Олександра Маслій, Юрій Авраменко, Юлія Чурса і Олександр Зима - отримали ось такі свідоцтва та нагрудні знаки. А від рідної політехніки - ще й по 10 тисяч гривень премії.

Стрічка новин