Між селами Божківське та Наддержинщина працівники правоохоронних органів виявили чергову спробу крадіжки газового конденсату

Завдяки оперативним діям осередок небезпеки вдалося швидко локалізувати.

Кілька годин, як на цьому місці зривався фонтан з газоконденсату заввишки понад 20 метрів, газову хмару над ним було видно аж до автодороги «Полтава-Котельва». Після повідомлення охоронної структури «Альфа» управління «Полтавагазвидобування» слідчо-оперативна група Полтавського райвідділу міліції, представники управління внутрішніх справ у Полтавській області, полтавські співробітники Міністерства з надзвичайних ситуацій та ГПУ оперативно прибули у зазначене місце. На полі виявили вириту до труби газоконденсату яму та знаряддя злочинців: гумовий шланг – відвод, пристрій – щуп, котрим, зазвичай, й встановлюють місцезнаходження труби під землею, брезент, акумулятори для зварювального обладнання, бур, кран. Певно, зловмисники надто поспішали, що залишили у полі свої речі. Імена їхніх господарів обов'язково будуть виявлені у ході оперативно-пошукових дій. Спільними зусиллями пожежників, міліціонерів та працівників «Полтавагазвидобування» газоконденсатопровід полагоджено, забруднену ділянку поля площею п'ятсот квадратних метрів обробили спецзасобами, аби запобігти можливому загорянню.

Окрім цього, на місці пригоди працює екологічна інспекція для встановлення точної площі забруднення та суми нанесених збитків.

Стрічка новин