Національний конкурс «Благодійна Україна-2019»

На Полтавщині вдруге стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019». З цього приводу у Полтаві відбулася пресконференція представників «Карітас Полтава» Алли Раковецької та Оксани Дейнеги.

Їх організація виступила регіональним партнером заходу. Зазначалося, що участь у конкурсі можуть брати благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. Цьогоріч переможців визначатимуть у 16 основних, 3 індивідуальних та 4 спеціальних номінаціях.

Алла Раковецька, менеджер проєктів БФ «Карітас Полтава»

- Завданнями цього конкурсу є популяризація благодійництва, а також інформування суспільства про волонтерство, меценатство, доброчинність. Також це висвітлення інформації суспільству про кращі практики благодійництва.

Оксана Дейнега, організатор конкурсу БФ «Карітас Полтава»

- Участь у ньому можуть брати не тільки благодійники, а й волонтери, які особисто подають ці заяви. Подати таку заявку може, наприклад, набувач допомоги, можуть подати люди, які просто не байдужі до діяльності тієї чи іншої організації. Вони за них можуть подати ту заявку.

Заявки на конкурс приймаються до 1 березня включно. Заповнити форму можна на сайті «Благодійна Україна-2019», або на сторінці у Фейсбуці благодійного фонду «Карітас Полтава». Нагородження переможців відбудеться 2 квітня у Полтаві, де проходитиме регіональний етап, та 9 квітня – на головній церемонії у Києві.

Стрічка новин