У Щербанівській ОТГ цьогоріч мають завершити будівництво масштабного басейну

Відвідувати комплекс зможуть як діти, так і дорослі. Фінанси на спортивний заклад виділила держава та сільська рада. 

Це і соціальний, і комерційний проєкт водночас, говорить голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик. По-перше, тут зможуть безкоштовно  займатись люди з інвалідністю, члени малозабезпечених сімей, учні навчальних закладів громади, зокрема, Розсошенської гімназії та Щербанівського ліцею. По-друге, кошти за абонементи поповнюватимуть місцевий бюджет. 

Ігор Процик, голова Щербанівської ОТГ

- Басейн буде. Я даю 90 відсотків гарантії, що в цьому році. Завжди залишаю певний відсоток, коли можуть бути форсмажорні обставини. Звичайно, роботи ще достатньо. Але, що найголовніше – ми в правильному руслі, в правильному напрямку, і він будується.

Вже зроблені та заасфальтовані підвали, проведене опалення, встановлені теплові генератори. На часі – роботи з монтажу системи каналізації й водозабезпечення, говорить забудовник, депутат сільради Сергій Іващенко. 

Сергій Іващенко, директор ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств»

- Йдуть уже опоряджувальні роботи, облицювання плиткою, облицювання чаші басейну скоро розпочнеться, монтаж систем очищення води, монтаж душових, роздягалень.

Басейн будують за спільні фінанси Державного фонду регіонального розвитку та сільського бюджету.

Директорка Щербанівського ліцею, який нараховує 260 учнів, говорить: громаді потрібні заклади, де зможе тренуватись молодь. Адже це популяризує здоровий спосіб життя, стимулює до спортивних досягнень. 

Наталія Драч, директорка Щербанівського ліцею

- Звичайно, будівництво ось такого басейну, інших проєктів, в які ми інвестуємо в громаді, це інвестиція в майбутнє наших дітей. Я, як керівник навчального закладу, вже бачу і мрію, що наші уроки фізичної культури будуть проводити тільки тут.

Заклад включає у себе два приміщення: басейн площею 12 на 5 метрів для юних відвідувачів та басейн 25 на 11 метрів для дорослих.

Стрічка новин