У Конституційному Суді відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні

26 лютого Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі. 

На початку зустрічі сторони згадали діалог, започаткований між Конституційним Судом України та представниками Нижньої палати Парламенту Японії минулого року. Посол високо оцінив надану японським парламентарям інформацію про роль Конституційного Суду в процесі внесення змін до Основного закону держави. За словами Такаші Кураі, в Японії тривають дискусії щодо внесення змін до Конституції, тому вивчення досвіду функціонування такої інституції як Конституційний суд і його роль в цьому процесі є важливим для Японії.

У свою чергу, Олександр Тупицький наголосив, що впродовж своєї діяльності Конституційний Суд  України ухвалив близько 40 висновків щодо внесення змін до Основного закону держави, і радо готовий ділитися своїми напрацюваннями з партнерами. Під час зустрічі сторони також обговорили деякі аспекти функціонування і побудови судових систем України та Японії. А також про можливі форми співпраці в майбутньому. 

У зустрічі взяли участь заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий, судді Суду Віктор Кривенко, Петро Філюк, керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний та працівники Посольства Японії в Україні. 

Про це інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію