Чи можна замовляти посилки з Китаю та чи дійдуть вони в Україну?

У мережі інтернет ширилася різна інформація, що в зв'язку з поширенням коронавірусу поштове сполучення між цими двома країнами припинилося. В «Укрпошті» таку інформацію спростовують.

Інформацію про доставку та прийом посилок офіційно підтвреджують на сайті. Щодо доставки відправлень до Китаю

Із 26 лютого відновлюється приймання усіх видів експортних відправлень ДО КИТАЮ. Це стало можливим завдяки допомозі Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

Нині жодних заборон з боку Національної пошти Китаю щодо прийому посилок немає.

Імпортні відправлення З КИТАЮ продовжують доставлятися до України. Національна пошта Китаю та інші логістичні партнери, що здійснюють доставку до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з території Китаю.

Олександр Перцовський, перший заступник ген.директора «Укрпошти»

- Пакунки, вони зараз мають трохи транзитний термін, але тим не менше все доходить до України. «Укрпошта» обробляє, опрацьовує і в спокійному темпі видає. Вже навіть трохи спав ажіотаж. Було багато мемів, що «Укрпошта» обробляє спеціальним чином відправлення чи навіть їх спалює. Люди з цього пожартували. А зараз всі бачать, що все нормально. Все проходять на відділення. І все якось без засобів захисту отримують, адже є всі роз'яснення Всесвітньої організації здоров'я і Всесвітнього поштового союзу про те, що вірус на посилках не може передаватися і зараження відбувається в форматі від людини до людини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію