100 днів на посаді голови Полтавської ОДА

Найголовнішим завданням для мене є подолання корупції. Про це заявив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, звітуючи про перші сто днів на посаді очільника області. Він говорив про свої здобутки і помилки, що вдалося зробити і що є у планах.

На початку пресконференції журналісти переглянули короткий відеоролик про те, що вдалося зробити за три місяці роботи нового голови ОДА. Головний меседж: припинено корупцію нагорі, замінено неефективних управлінців на дієвих менеджерів, розморожено довгобуди. Потім Олег Синєгубов прокоментував ситуацію у Нових Санжарах.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- За цими заворушеннями стояли деякі люди, деякі навіть політичні сили, які намагалися дестабілізувати цю ситуацію. Тиждень обсервації уже майже минув, усе добре. Зараз сказати, що є якісь загрози – це не так. Тобто все у нас там спокійно.

За словами очільника області, між облдержадміністрацією та обласною радою побудовані конструктивні відносини. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Я почав зустрічатися особисто і зустрівся із більшістю депутатського корпусу. Я їм доводив свою позицію і відповідно принципи своєї роботи. І це нам дозволило вперше, років за п’ять, прийняти бюджет, де закладено 30 відсотків розвитку.

Прийняття дієвого бюджету на нинішній рік голова ОДА відносить до однієї із своїх головних перемог цього періоду. А ще такими, на його думку, є наведення порядку в Управлінні капітального будівництва та подолання корупції. Каже: дуже багато процесів, на жаль, мали корупційну складову.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми по кожному такому факту, які виявляли, ми передавали усі матеріали до правоохоронних органів за напрямками чи то Служба безпека, чи органи Національної поліції чи то прокуратура. Я та моя команда вестимемо нещадну боротьбу із цим явищем у всіх його проявах.

Прорахунками ж називає зволікання із звільненнями деяких посадовців. Говорить: якби діяли рішуче, якісні зміни наступили б раніше. А вони, стверджує губернатор, уже помітні у багатьох галузях. Особлива увага приділялася медицині, культурі та освіті. Як відомо, нині тривають реформи цих галузей. Полтавщина перша область в Україні, яка оновила парк «швидких». Вона отримала 165 автомобілів. Цього року, переконує голова ОДА, мають завершити будівництво кардіоцентру та інших соціально важливих об’єктів. У пріорітеті також розвиток виробництва і всіляке сприяння інвесторам.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми маємо стати, як орган державної влади безпосереднім партнером для потенційних інвесторів. Коли ми кажемо – інвестор, ми не обов’язково говоримо про міжнародних закордонних інвесторів. Ми так само маємо на увазі і наших внутрішніх.

Втім, щоб нововведення стали ефективноми, потрібен детальний аудит дій і рішеннь попередньої влади, переконаний Олег Синєгубов. Уже ініційовано 150 перевірок по різним напрямкам. Тривають вони і понині.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми цю систему продовжуємо ще змінювати. І орієнтуємо людей саме на ефективність і на результат.

На прес-конференції також наголошувалося, що Полтавщина може стати пілотним регіоном для запровадження системи єдиного кол-центру за аналогом 911. Олег Синєгубов запевнив, що тримає на контролі діяльність Агентства місцевих доріг Полтавської області і ще має питання до його керівника. Намагатиметься своєчасно розрулювати, за його словами, у ручному режимі гостре земельне питання у Кобеляцькому районі. Пообіцяв в умовах децентралізації дослухатися до кожної громади та враховувати її думку. А ще активно співпрацювати із журналістами та іти їм назустріч.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію