У Полтаві – письменниця Слава Світова

Блогерка, коуч зі словесної майстерності, ідейна натхненниця творчої агенції «Бюро дівочих мрій», письменниця та невиправна оптимістка. У Полтаві вперше пройшли творчі зустрічі із Славою Світовою. Авторка сучасної прози привезла свої книжки та поспілкувалась із читачами.

Прозу столичної авторки Слави Світової, справжнє ім'я якої Тетяна Муль, читачі люблять за дотепність, легкість викладу та фантастичність сюжетів. Оповідання та повісті письменниці завжди мотивуючі та із оптимістичним фіналом.

Олена Колінько, бібліотекарка Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- Є люди, які постійно можуть скаржитись на побутові проблеми постійно. А є люди, які із захватом сприймають цей світ. І ось такою людиною є Слава Світова.

Крім літератури, творча дівчина веде блог, викладає ораторське мистецтво, розробила дівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» та заснувала креативний простір для творчих жінок. Суть проєкту – організувати дозвілля для фрілансерок, письменниць, мисткинь та матусь у декреті.

Слава Світова, письменниця

- Я собі вигадала, що моя велика місія в цьому житті – нести позитив. Тож повсякчас куди я не йду, і що я не роблю, я намагаюсь бачити позитивну сторону речей.

Оксана Бондарчук прийшла познайомитись з авторкою, за творчістю якої давно слідкує. Каже, іронічна книга «Бойфрендз» сподобається як підліткам, так і дорослим.

Оксана Бондарчук, організаторка Клубу анонімних авторів у Полтаві

- Гарна книга, яка структуровано розповідає про історії кохання. Кожна історія має свою особливу родзинку. Тому, якщо ви читаєте книжку, можна читати її з олівчиком і щось помічати цікаве для себе.

До Полтави письменниця привезла свої популярні книги, серед яких – «Жменька слів для доброго настрою» та «Жила-була я». 

Стрічка новин