В Україні платитимуть за геройські вчинки

В Україні платитимуть за геройські вчинки

Кабінет міністрів прийняв низку рішень про виплати стипендій, а також соціальної допомоги, в тому числі за геройські вчинки.

Уряд на засіданні 26 лютого прийняв рішення про введення грошової винагороди за здійснення героїчного вчинку. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у телеграм.

"Уряд вводить грошову винагороду українцям, які здійснили героїчний вчинок. 207 осіб отримають по 105 тис. гривень як одноразову допомогу від держави", - написав Гончарук.

Також Кабмін прийняв рішення, що студенти на лінії зіткнення будуть отримувати соціальну стипендію. Розмір стипендії становитиме:

    для студентів закладів професійної перед вищою освіти - 890 гривень;

    для студентів вищих навчальних закладів - 1180 гривень;

    для студентів закладів професійної перед вищими і вищої освіти серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 2360 гривень.

Гончарук нагадав, що соцстипендія вже виплачується дітям учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, батьки яких померли.

"Також соціальну стипендію отримують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також ті, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шахтарі та їхні діти, діти з інвалідністю та люди з інвалідністю I-III групи, і діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи", - резюмував він.

Стрічка новин