У Лубнах вручили літературно-мистецьку премію імені Малика

У Лубнах вручили літературно-мистецьку премію ім. Володимира Малика, українського письменника, автора пригодницьких та історичних творів.

Чимало з них перекладено іноземними мовами. Серед найкращих – романи «Посол Урус-шайтана», «Шовковий шнурок» та «Князь Кий».

Цей захід проводиться вже двадцятий рік поспіль. Він збирає культурну еліту з багатьох міст України.

Цьогоріч переможцями літературно-мистецької премії імені Володимира Малика у номінаціях «Література та публіцистика», «Краєзнавство та народна творчість», «Мистецтво та монументальна скульптура» стали автори із Полтави, Лубен, Зіньківського і Чорнухинського районів.

21 лютого відомому українському письменнику виповнилося б 99 років. Заходи з відзначення 100-річчя від Дня народження літератора планують уже зараз. Про це розповів його син, голова фонду ім. Володимира Малика «Слово», депутат Полтавської обласної ради Олександр Сиченко.

Олександр Сиченко, син письменника Володимира Малика

- Звернулися до Нацбанку, до керівництва «Укрпошти» із тим, щоб на майбутній рік, можливо, випустити монету, марку і маркований конверт, присвячений Володимиру Кириловичу. Саме головне – це твори Володимира Кириловича. Вони видаються, вони ідуть до читача, їх читають. І цим самим вони і досі працюють на благо нашої України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію