Чемпіонат з чирлідингу Полтави та області

У Полтаві пройшов Відкритий чемпіонат міста Полтава та Чемпіонат Полтавської області серед школярів з чирлідингу. Змагання відбулись на базі Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка». Учасники поділені на 3 вікові категорії: від молодших до старших. Спортсмени змагалися дуетами, квартетами, командами та мінікомандами.Чемпіонати були відбірковим етапом перед Чемпіонатом України. Як обирали тих, хто поїде представляти Полтавщину у Харкові - у сюжеті далі.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» спільно з Полтавською обласною федерацією чирлідингу створив комфортні умови для проведення змагань.

Наталія Беседа, декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- Ми очікуємо близько 300 юних спортсменів. Ми раді, що для проведення змагань з чирлідингу обрали саме наш університет. В університеті створена потужна спортивна база і змагання відбуваються неодноразово з чирлідингу.

Декан додає: ректор університету Володимир Онищенко всіляко підтримує розвиток спортивних рухів в області і як очільник відокремленого підрозділу ВГО «Спортивна студентська спілка України» та Української федерації учнівського спорту у Полтавській області популяризує здорову рухову активність серед молоді.

Тетяна Синиця, президент міської Федерації з чирлідингу 

- Наш університет – прихильник здорового способу життя. Нас дуже підтримують в цьому напрямі. І приймають з радістю наших дітей, а їх дуже багато. Тут створені всі умови для того, щоб діти могли тренуватися, змагатися та показувати майстерні свої результати.

Учасники – у яскравих костюмах з цікавими постановками. Для кожного учасника змагання означають щось своє: хтось вперше стоїть з помпонами, а для когось – це просто черговий виступ та нагорода. 

Поліна Москаленко, учасниця чемпіонату 

- Кожні змагання для мене дуже важливі. Я вам навіть не можу сказати, чому, але вони для мене дуже важливі.

Ангеліна Телефанко, учасниця чемпіонату 

- Я займаюся уже 5 років. Мені цей вид спорту дуже подобається, бо я люблю їздити на змагання та отримувати нагороди і брати участь в змаганнях.

Заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Михайло Габор наголошує, що спорт варто підтримувати, особливо дитячий. 

Михайло Габор, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА 

- Розвиток дитячого спорту важливий, бо діти - це наше майбутнє. З них важливо зліпити те, що ми бачимо в майбутньому. А такі змагання з чирлідингу - це гармонія та краса, рухова активність, культура - все це поєднується. Гармонійний розвиток дітей - це основна задача на даному часі.

Президент обласної федерації з чирлідингу Сергій Синиця наголошує, такі змагання важливі, адже вони розвивають дитину: фізично та духовно. 

Сергій Синиця, президент обласної федерації з чирлідингу 

- Збільшується кількість учасників. Полтавська обласна федерація має своїх спортсменів найвищого гатунку, так і на рівнях школи. За останні три роки ми присвоїли 10 майстрів спорту, а також велику кількість кандидатів майстрів спорту.

У номінації данс-команда молодші класи першість отримала команда гімназії №6, данс-команда міні - «Art life» з ЗОШ №26, данс-команда середні класи - «Like dance» з гімназії № 6.

За результатами змагань сформували збірну команду області і спортсмени-переможці поїдуть у березні на Чемпіонат України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію