Ілля Кива представив нову команду Полтавського міського осередку «Опозиційної платформи – За життя»

На партійному з’їзді прийняли нових членів і представили керівників райорганізацій-кандидатів на місцеві вибори.

Новий склад політичної ради міського осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» утверджено. До нього увійшли Ілля Кива, Євген Момонт та Володимир Гриценко. Крім того, ще 52 особи виявили бажання вступити до міської організації політичної партії. 

Ілля Кива, народний депутат України, голова Полтавського міського осередку «ОПЗЖ»

- Це і лікарі, й вчителі, й фермери. Це саме ті люди, котрі дійсно стануть основою нашої політичної структури.

Також на партійних зборах були обрані керівники районних організацій «Опозиційної платформи – За життя». У майбутньому саме ці люди стануть кандидатами від партії на місцевих виборах. За словами Іллі Киви, вимоги до них суворі. А саме – професіоналізм, освіта, порядність, честь тощо.

Ілля Кива, народний депутат України, голова Полтавського міського осередку «ОПЗЖ»

- Для «Опозиційної платформи – За життя» робота з первинними партійними структурами – це основний фактор підготовки до майбутніх виборів, тому що сьогодні ми знаходимось в опозиції, але ми відчуваємо підтримку людей, й ми відповідально ставимося до реалізації наших проєктів й цілей. Наша мета – це, в першу чергу, – мир й відновлення економіки.

Ілля Кива підкреслив, що на майбутніх виборах до Полтавської міської ради «Опозиційна платформа – За життя» не буде укладати союзи з існуючими політичними силами. 

Ілля Кива, народний депутат України, голова Полтавського міського осередку «ОПЗЖ»

- Наше сьогоднішнє завдання – не допустити мародерів ще раз до влади, ще раз обдурити полтавців й продовжити ось цей свій грабіж. Наше завдання – навести в нашій країні порядок, й цей порядок починається з наших вулиць й з наших міст.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію