Зустріч з дівчиною-кіборгом Тетяною Воротіліною у Полтаві

Піднялася на ноги після ДТП. Ампутувала ногу, щоб змогти бігати та займатися спортом на протезі. Дівчина-кіборг Тетяна Воротіліна приїхала до Полтави на ранкову пробіжку та прочитати мотивуючу лекцію. Вона займається спортом, тренерською діяльністю, а ще реабілітує таких, як сама. 

З силою волі та величезною мотивацією. Тетяна Воротіліна – дівчина-кіборг, єдина в Україні жінка, яка здолала марафон на протезі й стала рекордсменкою Національної Книги рекордів.

Ампутувала постраждалу в ДТП ногу, щоб бігати і жити повноцінним, активним життям.

Тетяна Воротіліна, спортсменка 

- Мотивація, сила волі, дисципілна – це все тренується. Мені пощастило, бо я з дитинства займаюся спортом, і я все життя тренувала свою силу волі. Тому це зовсім не складно. Якщо ти хочеш чогось, то ти можеш цього досягти.

Цього дня ранок дівчина розпочинає активно. З пробіжки-екскурсії Полтавою. 

Займається спортом, тренерською діяльністю й реабілітує таких, як сама. Допомагає стати на ноги фізично та морально. Зізнається, важко лише знайти причину стати на ноги, а далі все вийде. 

Тетяна Воротіліна, спортсменка 

- В Одесі є біговий клуб, тому хто в Одесі, всіх запрошую бігати зі мною. Я бігаю, граю в теніс, треную, проводжу онлайн-тренування та займаюся плаванням, танцюю, а ще є багато захоплень.

Тетяну Воротіліну запросили до Полтави з нагоди 4-го дня народження Running club Poltava.

У планах – подолати дистанцію майже 10 кілометрів. Стартують з Корпусного парку, далі прямують до Білої Альтанки. 

Марина Мельничук, член Running club Poltava

- Зачіпаємо трохи маршрут Полтавського напівмарафону. Ми з Альтанки біжимо до Зигіна і повертаємося в Корпусний парк. Я гадаю, що так вдасться центр показати.

Зустріч продовжилася в стінах ПНПУ ім В.Г.Короленка. Там на полтавців чекала лекція від Тетяни. Дівчина поділилася секретами, як почати займатися спортом та знайти мотивацію. 

Тетяна Воротіліна заряджає позитивом та натхненням, вчить вдихати життя на повні груди і йти вперед, незважаючи ні на що!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію