Дві книги зі шрифтом Брайля передали обласній бібліотеці для юнацтва у Полтаві

У бібліотеці це – перші книги для дітей з вадами зору, розповіла бібліотекарка Наталія Рисенко. Книжки презентували волонтери загону «Єдність». На захід запросили більше двадцяти учнів полтавської спецшколи для дітей зі зниженим зором.

Бібліотекарка Наталія Рисенко показує книгу: «80 хитромудрих запитань про…».

Наталія Рисенко, завідуюча відділом суспільно-культурної роботи обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара  

- Ця книжка для всіх, тому що вона не тільки українською мовою, а й тут ще є шрифт Брайля. Ця книжка справді перша така унікальна й незвичайна у нашій бібліотеці, яка має шрифт Брайля.

Світлана Красюк, завідуюча бібліотекою УТОС 

- Шрифт Брайля – це крапкова система. Тобто, кожна крапка означає нашу літеру. Вона вибита, її треба пальцями прощупати – це для людей незрячих або із залишком зору.

Дві книжки «80 хитромудрих запитань про…» обласній бібліотеці для юнацтва передали волонтери загону «Єдність» – це студенти медичної академії. 

Ольга Каменська, волонтерка загону «Єдність»

- Книга загалом потрапила до нас із міста Києва, в Українську медичну стоматологічну академію. Книга – це надбання письменників Павли Ганачкової та Терези Маковської.

Олександр Помилой, волонтер загону «Єдність» 

- Ця книга поєднує у собі та містить інформацію про Всесвіт й містить про те, чому зорі, наприклад, чому ми бачимо зорі, місяць. Про те, чому, наприклад, черв’яки вилазять назовні.

Ольга Каменська, волонтерка загону «Єдність»

- Батьки можуть бути впевнені у правильності цієї інформації, адже наукові редактори переглянули правильність подачі інформації. Тому діти отримають відповідь на свої запитання. До бібліотеки ми передаємо дві книги, кожен бажаючий, хто має час, може прийти й ознайомитися.

Олександр Помилой, волонтер загону «Єдність» 

- Книга презентується у Полтаві і, зокрема, вона вийде у нас за підтримки фонду родини Нечитайло і БФ «Здоров’я майбутнього.

Стрічка новин