Нагородження переможців «Чудова сімка – 2020»

Нагороди для кращих. У палаці дозвілля та відпочинку «Листопад» відзначили переможців міських етапів конкурсу «Учитель року», предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН, фахових конкурсів під назвою «Чудова сімка». Майже 600 нагород знайшли своїх власників.

Маргарита Говорова виховується у родині юристів, тож олімпіада та робота з МАН – із права. 

Маргарита Говорова, отримує нагороди 

- Коли я писала МАН, то обрала тему військовий збір. Ретроспектива та сучасний аналіз. Я досліджувала цю тему, бо його збиралися відмінити. Я доводила, що цього не варто робити.

Предмети різного спрямування - гуманітарного, природничого чи математичного. У кожному є свої відмінники - перереможці робіт з написання МАН або ж учасники олімпіад. Нагороджували блоками по напрямку предмета. Честь вручати нагороди випала очільникам вищих навчальних закладів, представникам міської влади.

Світлана Нестуля, заступниця Полтавського міського голови

- Сьогодні у нас буде нагороджено 591 особа. Серед них більше 200 вчителів, всі інші – діти. Номінації у нас поділено по блоках. У першу чергу – це фізика та математика. Далі це у нас природничі науки, філологічні. У нас є преможці з професійно-технічних училищ. Ми також нагороджуємо переможців МАН.

Між блоками переможців вітали кращі колективи міста Полтава. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Полтава здавна славилася рівнем освіти, які вчителі надають учням Полтавських шкіл. Я радий, що Полтавські вчителі, підтримуючи відомий рівень, маючи професіоналізм, вони з любов'ю до дітей готують вас дорогі діти до того, що ви перемагаєте на міському етапі. З гідністю представляєте Полтаву на обласному етапі, ну і попереду Всеукраїнський етап і предметних олімпіад і МАН.

На сцені учням вручають дипломи та сертифікати на грошові винагороди. Відзнаки отримали і викладачі, які готували талановиту молодь. Адже, гарні результати на олімпіадах – це  іспит для вчителя на педмайстерність. 

Крім цього, відзначили і переможців І міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію