Під Полтавою відбувся тренінг для патрульних

Як спілкуватися із наркозалежними та хворими на ВІЛ-інфекцію, пояснювали на шестигодинному тренінгу, який організували для патрульних поліцейських. 

У заході взяли участь двадцять поліціянтів із Новосанжарського, Зіньківського, Кременчуцького, Лохвицького, Лубенського та Оржицького районів. Такий тренінг організовують втретє. Про це розповів керівник напряму комунікації благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук. Захід відбувся у тренінговому центрі Головного управління Нацполіції області, що у селищі Вакуленці під Полтавою.  

Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО «Світло надії» 

- Мета – надати інформацію працівникам поліції щодо сервісу, послуг, які надаються споживачів ін’єкційних наркотиків та іншим представникам груп ризику. Щоб вони мали інформацію, куди цих людей спрямувати й що з ними відбувається.

Мирослава Андрущенко, програмний менеджер «Альянс громадського здоров’я»

- Це навчальні заняття для правоохоронних органів з питань профілактики ВІЛ, толерантності для людей з ключових груп, яких зачепила епідемія ВІЛ, й особистої безпеки поліцейського у плані інфікування ВІЛ. Завдання, яке ми ставимо, – це по-перше, підвищити знання поліцейського. Тому що, на жаль, те, що вони отримують під час тренувань та навчань, які вони проходять, це мало стосується прав ключових груп, наркозалежних особливо. Загалом змінити ставлення на більш якесь людське – це те, що ми хочемо змінити цими тренінгами.

Наталія Гомбель, поліцейська 

- Цей тренінг корисний, в першу чергу, для особистої безпеки, так, щоб я могла себе уберегти в подальшому від таких випадків, щоб не захворіти на туберкульоз й різні інфекції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію