Полтавська облрада 21 лютого збереться на позачергову сесію

Полтавська облрада 21 лютого збереться на позачергову сесію

Причина - ситуація в Нових Санжарах, куди доставляють евакуйованих з Уханя.

Полтавська обласна рада в п'ятницю, 21 лютого, проведе позачергове засідання в зв'язку з ситуацією в Нових Санжарах, де проходитимуть обсервацію евакуйовані з Уханя (КНР), повідомив голова облради Олександр Біленький.

"Завтра на 10:00 збираю позачергову сесію Полтавської обласної ради щодо ситуації в Нових Санжарах. Очікуємо керівництво МОЗ та інші компетентні служби, керівників і депутатів громади. Потрібно виключити будь-які прояви дестабілізації ситуації в області та поінформувати людей!" - написав Біленький на сторінці у Facebook.

Як повідомлялося, літак Боїнг 737-73V компанії Sky Up з евакуйованими з Китаю 45 громадянами України та 27 іноземцями в четвер приземлився в київському аеропорту "Бориспіль" на дозаправку, після чого відправився до Міжнародного аеропорту "Харків". Департамент комунікації МВС України у четвер повідомив, що евакуйованих із Китаю громадян України та інших держав буде доставлено до медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" (Полтавська обл.), де вони перебуватимуть протягом 14 днів із гарантуванням суворого режиму санітарного епідеміологічного контролю та безпеки.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов наразі перебуває в смт Нових Санжарах, куди виїхав уранці в зв'язку з поширенням інформації про те, що евакуйованих з Уханя українців можуть розмістити в медичному центрі Внутрішніх військ МВС України "Нові Санжари".

Стрічка новин