Навесні на Полтавщині відтворять 949 га лісу

Навесні на Полтавщині відтворять 949 га лісу

Уже незабаром розпочнеться весняна лісокультурна кампанія.

Спеціалісти відділу лісового та мисливського господарства Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства розповіли про готовність лісогосподарських підприємств області до садіння лісу.

За словами лісівників, навесні поточного року обсяги відтворення лісу складуть 949 га, в тому числі лісорозведення – 118 га. Лісгоспи області завчасно підготувалися до садіння лісу. Для проведення посадкової кампанії виростили 8,2 мільйони сіянців лісоутворюючих порід, серед них 5,2 мільйони хвойних порід і 2,9 мільйони листяних. Сіянці виростили у власних лісових розсадниках. Їх в області 18. Лісові розсадники обладнані сучасними системами крапельного зрошування та дощування. Також проведуть посіви у розсадниках на площі 12 га. Крім того, буде здійснено доповнення лісових культур у визначених об’ємах.

Також лісівники додають: від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт залежить успіх у подальшому. Особливості кліматичних умов місця розташування лісгоспів змушують проводити весняну лісокультурну кампанію в стислі терміни, доки є вологість у ґрунті і не висока температура. На рахунку кожен день.

Стрічка новин