Коли реалізують проєкти за програмою «Бюджет участі»?

За ці проєкти голосували полтавці, їх визнали переможцями, але реалізація ще не почалася. Неодноразово у місті збиралися комісії та наради щодо нереалізованих проєктів Полтавського «Бюджету участі». Тож в авторів увірвався терпець і вони зняли ролик-звернення до влади. Після цього вчергове зібралася робоча група, щоб ще раз обговорити варіанти реалізації.

Полтавці Павло Нагорний та Євгеній Марченко – автори ролика. 

- Уже 1,5 роки ми могли б ковзати по перилах і відпрацьовувати нові трюки в нашому скейт-парку, але поки що міська влада вислизає від своїх обов'язків. Ми також перемогли з проєктом, але його й досі немає.

Скейт-парк та баскетбольний майданчик – ті проєкти, які ніяк не реалізує міська влада. Тож у депутатській кімнаті зібралася робоча група, щоб врегулювати дані питання. Голова комісії обіцяє, що уже цьогоріч реалізують скейт-парк. А от щодо проєкту арена, що на Леваді, то там варто вносити ще корективи, адже не вистачає коштів. 

На питання, чому ж проєкти так довго знаходилися в стадії реалізації, голова робочої групи відповідає, що це – з технічних причин. 

Вадим Сорока, голова робочої групи «Бюджету участі» 

- Невідповідність якихось сум, які автори попросили на реалізацію, і тих, які виділили. Це все вирішується, без проблем. Для скейт-парку вже затвердили суму. Там лише 50 тисяч гривень невідповідність на асфальтове покриття. Є два варіанти – додаємо суму або ж беремо з іншої локації парку і робимо дорожнє покриття.

Сам же автор проєкту Євгеній Марченко розповідає: на реалізацію чекають майже 1,5 роки. Хлопець хоче, щоб проєкт реалізували, але якісно. Оскільки не вистачає коштів, є варіант зменшити кількість елементів. 

Євгеній Марченко, автор проєкту «Скейт-парк»

- Ми маємо таку ситуацію, що можуть збудувати сам майданчик – асфальтне покриття, і огорожу, і половину фігур. Чесно кажучи, хочеться йти до кінця, щоб реалізували в повному обсязі, а не просто поставили майданчик, і заасфальтували, і поставили два перила. Хочеться реалізації в повному обсязі, але коштів не вистачає.

Як триватиме реалізація, ми будемо слідкувати й надалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію