Кабмін схвалив програму заходів з протидії нелегальній торгівлі алкоголем і сигаретами

Кабінет Міністрів на засіданні в середу затвердив програму заходів з протидії нелегальному обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Згідно з оприлюдненим депутатом проєктом протокольного рішення, з метою посилення боротьби з нелегальним виробництвом пропонується головам обласних, Київської міської держадміністрацій в одноденний термін утворити міжвідомчі регіональні робочі групи за участю представників органів місцевого самоврядування, ДФС, Нацполіції, Держподаткової і Держмитної служб, адміністрації Держприкордонслужби, Служби безпеки України та органів прокуратури для проведення спільних заходів.

Документом передбачено, що Кабмін має бути поінформований про створення робочих груп та їхній склад до кінця дня 24 лютого 2020 року.

Також ДФС, Нацполіції та СБУ із залученням органів прокуратури доручено здійснити розслідування джерел походження тютюнових виробів, насамперед сигарет з маркуванням для продажу в магазинах безмитної торгівлі (for duty free only), які нелегально реалізують на внутрішньому ринку України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію