У Берліні відбулася прем'єра фільму "Номери" за п'єсою Сенцова

Фільм увійшов у спеціальну програму 70 Берлінського кінофестивалю.

У Берліні показали фільм "Номери", знятий за однойменною п'єсою Олега Сенцова. Над картиною дистанційно працював сам автор, який тоді перебував у російській колонії за сфабрикованим звинуваченням, і режисер Ахтем Сеїтаблаєв. Фільм увійшов у спеціальну програму 70 Берлінського кінофестивалю, який відкриється 20 лютого. Організатори фестивалю зазначили, що "картина була створена при неможливих обставин, в ситуації екзистенційного вакууму".

"У цьому фільмі ми розмірковуємо про честь, про гідність, про мрії, про боягузтво і хоробрість. Я був в кінці лютого 2014 року в Криму під час окупації нашої з Олегом батьківщини, і пам'ятаю свій страх. Олег показав мені, що значить не боятися ", - сказав Сеїтаблаєв.

Картина заснована на п'єсі Сенцова, яка була написана в 2011 році. На старому стадіоні 10 біатлоністів під наглядом двох суддів існують, підкоряючись древнім правилами, записаним у великому фоліанті, який ніхто з них не читав. У кожного є свій номер, і всі поклоняються божеству, якого звуть Нуль. Мало-помалу загострюються суперечності, назріває бунт, і номери перестають підкорятися правилам. Наслідки непередбачувані.

"Це універсальна історія, і за 10 років вона не втратила актуальності. Це не історія про Росію, це ні про яке суспільство. Всі революції схожі одна на одну", - зазначив Сенцов.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію