Сьогодні – Перше вересня – День знань, яке відзначають з тисяча дев'ятсот вісімдесятого року

Це – свято початку нового навчального року для учнів, студентів, педагогів. Особливу увагу цього дня приділяють тим, хто тільки розпочинає своє шкільне життя. І хоча перший дзвоник у навчальних закладах пролунав цьогоріч раніше, нині на стадіоні «Ворскла» провели загальне свято для всіх першокласників міста.

Усіх першокласників Полтави вітали в урочистій обстановці на стадіоні «Ворскла». Зібралося чимало людей, а це – батьки, вчителі, представники обласної, міської та районної влади. Під час свого поздоровлення міський очільник Андрій Матковський наголосив на тому, що маленькі полтавці потребують особливої уваги та турботи.

На всіх присутніх очікувала концертна програма. Виступи юних артистів не залишили нікого байдужим. Найгучніші ж оплески глядачі подарували першокласникам, які зачитали вірші про школу.

Не залишились першачки і без подарунків. Їм вручили найнеобхідніше: рюкзаки, канцтовари, солодощі, квитки на атракціони до парку «Перемога». З понеділка ж, говорить Андрій Матковський, учні розпочнуть свої перші уроки за новими партами у відремонтованих класах.

День знань 30-та гімназія зустрічає з відновленим фасадом. Минулого року співробітники школи попросили Андрія Матковського допомогти з виділенням коштів на ремонт. Цього року в міський бюджет заклали 800 тисяч на капітальний ремонт школи, перший за 32 роки її існування.

Але подарунки для гімназії не закінчилися. Почесні гості теж приїхали не з порожніми руками. Мер Андрій Матковський привіз документи на 10 сучасних комп'ютерів для класу інформатики, а депутати міської ради подарували м'ячі та зошити. До речі, серед запрошених – і колишній учень школи - заступник міського голови Віталій Нікіпєлов. Цього року до першого класу 30-ї гімназії пішов і його син, говорить, не сумнівався, до якої школи віддавати.

Самі першокласники хвилюються – у школі виступають вперше.

Дзвоник у 30-й гімназії доручили нести 11-класнику-переможцю багатьох олімпіад разом із сестричкою-першокласницею.

Стрічка новин