Профілактика захворювань – це просто

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» займаються профілактикою і нагадують про правила особистої гігієни. Щоб не захворіти, лікарі радять частіше мити руки, адже за день ми торкаємося сотні речей, які зовсім нестерильні. Студенти Полтавської політехніки знають, як правильно мити руки. Деталі - у сюжеті.

Наталія Беседа, декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка» 

- У сезон підвищеної захворюваності на ГРВІ особливого значення набуває дотримання правил особистої гігієни. Найбільш вразливими є жінки. Оскільки, бактерії полюбляють саме жіночу шкіру. Вона є тоншою і її кислотність знижена. Але руки миють не лише жінки, а всі в нашому університеті. Завдяки активній проствіницькій роботі студенти володіють технікою миття рук  мило і обробки антисептиком.

- Зараз нам викладачі радять частіше мити руки та користуватися антисептиком. У зв'язку з поширенням інфекційних хвороб.

І цього дотримуються усі студенти Полтавської політехніки. Умови для цього в університеті є всі - закуплене рідке мило та антисептики. 

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- У нашому університеті системно виділяється фінансування для придбання засобів гігієни, антисептиків і рідкого мила, які розміщують у вбиральнях на території всього університету і по всьому капмусу.

- Це засіб для дезінфекції шкіри рук, який завжди є, оновлюється та підливається. А це рідке мило, яке завжди в наявності. 

У спортивному корпусі теж створені всі умови. Окрім вбиралень тут є душові кабінки та комфортні роздягальні.

Наталія Беседа, декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- На кожному з 4 поверхів спортивного корпусу ви побачите такі ж душові кабіни, яким користуються студенти політехніки після футболу, флорболу, занять з чирлідингу, спортивно-бальними танцями, фітнесом та іншими фидами спорту.На першому поверсі нашого спортвиного корпусу є санвузол для осіб із обмеженими можливостями.

Тут також є мило та дезінфектори, а прибирання відбувається за графіком. У Національному університеті імені Юрія Кондратюка дійсно неабияк дбають про громадське здоров‘я.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію