У Лубнах стартував відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу «Зірковий час»

У 2020 організатори планують охопити майже всі районні центри Полтавищи. Участь взяли й конкурсанти з інших областей. 5 вікових категорій, три напрямки мистецтва – чим цьогоріч дивували учасники членів журі – далі в сюжеті Марини Покшіної.

Конкурс почнеться з хвилини на хвилину. У залі Лубенського будинку культури людно. Діти та дорослі розспівуютья, хореографічні колективи – розминаються. Першим на сцену виходить Андрій Вовкоріз. Десятирічний учасник «Зіркового часу» на розсуд журі представляє патріотичну пісню.

- Я не хочу у людей стріляти. 

  Я прошу – не витрачайтесь у війну.

  Я не хочу бачити могили...

Андрій Вовкоріз попри свій юний вік, участь брав у багатьох Всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Розповідає: виступати перед публікою не боїться. Навпаки, це йому приносить неабияке задоволення. 

Андрій і Зоя Вовкорізи, учасник разом із мамою

- Були скрізь: і в Харкові були, і в Києві, і в Полтаві. Деякий час, коли я працювала, бабуся їздила до Наталії Май. Наталія Май ним займалася. Так що хлопчик дуже талановитий. Думаю, що у нього майбутнє буде.

Далі на сцену виходить жіночий колектив «Любисток». Звання народного самодіяльний ансамблю вони здобули ще у 2002 році. Постійно співають на різних фестивалях, як у Лубнах, так і за їх межами. Утім участі у подібних конкурсах не уникають. Мовляв: це гарна нагода ще і ще заявити про себе.

народний самодіяльний ансамбль «Любисток», учасники конкурсу «Зірковий час»

- Ми звичайно, всі українці, любимо пісню, любимо своє коріння, своїх батьків батьків, прадідів. Усі співучі, всі дуже-дуже люблять пісню.

Далі пісню з репертуару Джамали виконує Валерія Петренко. Тринадцятирічна дівчинка із села Засулля Лубенського району. Вокалом займається із семи років. Говорить: вірить, що обов'язково стане зіркою. А зараз постійно бере участь у різних вокальних конкурсах та шоу.

Валерія Петренко, учасниця конкурсу «Зірковий час»

- Я брала участь у «Зірковому часі». Це вже третій раз, як я тут беру участь. «Пісенні крила Чураївни» і ще багато конкурсів, де брала участь.

Конкурс проходить за сприяння депутата облради Валерія Прядка. Цьогоріч – не вийняток.

Валерій Прядко, депутат Полтавської облради

- Це – один із заходів і один із засобів витягнути людей і подивитися, що в області за таланти, які вони в нас є. Насправді, їх дуже багато. Оці три роки показали, що скільки талановитих людей, які працюють десь у себе в будинку культури. Дуже цікаво було подивитися на цих людей на великій сцені.

Далі подібні прослуховування пройдуть в Оржиці, Хоролі, Гадячі, Зінькові та Полтаві. Гала-концерт із переможцями та зірковими гостями відбудеться 27 березня. Володар гран-прі цьогоріч отримає 5000 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію